Przedszkole językowe to stały kontakt z drugim językiem w trakcie wielu zajęć, aktywności i zabaw

języki
W Magic Fairyland dbamy jednak nie tylko o właściwe posługiwanie się angielskimi słowami, bo pobyt w przedszkolu to znacznie więcej niż jedynie edukacja.

Zanim maluch stanie się przedszkolakiem, warto ułatwić mu ten przełomowy etap w jego życiu

Dlatego stworzyliśmy specjalne zajęcia przygotowujące i wprowadzające dzieci na bardzo trudny dla nich moment rozstania z rodzicami. Żeby pojawienie się w ich życiu nowych osób i sytuacji nie było pełne nerwów, traumy i płaczu, zapraszamy do skorzystania z propozycji spotkań, których celem jest:

dziecko
  • Wyeliminowanie stresu towarzyszącego dziecku w momencie rozstania z rodzicami i pójścia do przedszkola.
  • Pokazanie maluchowi przyjaznego mu środowiska, w którym poczuje się pewnie i bezpiecznie.
  • Aklimatyzacja w grupie i nauka współdziałania w niej.
  • Wyrobienie poczucia samodzielności.
  • Przyzwyczajenie do reagowania na polecenia nauczyciela.
  • Budowanie poczucia bezpieczeństwa w środowisku rówieśników.
  • Zdobycie umiejętności koncentracji w czasie prowadzonych zajęć.
  • Radość ze wspólnej zabawy, wprowadzenie w bajkowy świat wyobraźni.
  • Wprowadzenie do świata języka angielskiego.

PODSTAWOWA EDUKACJA PRZEDSZKOLNA TO CAŁE MNÓSTWO CIEKAWYCH ZAJĘĆ, WARSZTATÓW, ZABAW I AKTYWNOŚCI, KTÓRE MĄDRZE, TWÓRCZO I KREATYWNIE WYPEŁNIĄ CZAS POBYTU DZIECKA W MAGIC FAIRYLAND:

1.

Kraina Wiedzy

Zajęcia, w trakcie których realizowana jest podstawa programowa w obu językach.

2.

Kraina Baśni

Bajkoterapia, czyli pasjonujące opowieści, które budzą ciekawość i zainteresowanie maluchów.

3.

Kraina Teatru

Warsztaty teatralne z angielskim w tle, realizowane w formie dramy (ekspresji aktorskiej) oraz pantomimy.

4.

Kraina Wujka Sama

Nauka podstawowych słów i zwrotów w języku angielskim w sposób ciekawy dla kilkulatków.

5.

Kraina Dobrego Startu

Zajęcia pobudzające wszystkie zmysły dzieci zgodne z Metodą Dobrego Startu Marty Bogdanowicz.

6.

Kraina Zmyślnych Ruchów

Ćwiczenia ruchowe wspomagające rozwój zgodne z metodą Kinezjologii Edukacyjnej Paula Dennisona.

7.

Kraina Buzi i Języka

Grupowe zajęcia profilaktyki logopedycznej poprawiające wymowę i swobodę mówienia u dzieci.

8.

Kraina Misia

Osobiste doświadczenia dziecka wspomagające myślenie i orientację za pomocą metody „Dziecięcej Matematyki” Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej.

9.

Kraina Rytmu i Gimnastyki

Grupowe zajęcia gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej z elementami rytmiki.

10.

Kraina Małego Obywatela Świata

Zajęcia rozwijające kompetencje wielokulturowe oraz dostarczające wiedzy o świecie w formie atrakcyjnej dla najmłodszych.

11.

Kraina Zabawy

Zajęcia prowadzone metodami: Pedagogika zabawy Klanza i Metodą Ruchowej Ekspresji Twórczej Rudolfa Labana.

12.

Kraina Fantazji

Zajęcia psychologiczne rozwijające kreatywność, twórczość i inteligencję emocjonalną dziecka.

Zajęcia odbywają się od 8:00 do 13:00 i mogą być połączone z Karnetem Twórczego Rozwoju Dziecka.

KARNET DODATKOWYCH ZAJĘĆ TWÓRCZEGO ROZWOJU DZIECKA

KRAINA WUJA SAMA

Nauka języka angielskiego w formie zrozumiałej i przyswajalnej dla najmłodszych. Dużo zabawy, mnóstwo uśmiechu, ogrom korzyści.

PLASTYCZNY OGRÓD WYOBRAŹNI

Zajęcia artystyczne, w trakcie których dzieci mogą znaleźć ujście dla swojej kreatywności oraz nauczyć się podstawowych technik plastycznych.

MUZYCZNE SPOTKANIA Z WYOBRAŹNIĄ

Pierwsze spotkania z dźwiękami, nutkami i instrumentami. Maluchy uczą się poczucia rytmu, współpracy z rówieśnikami w zespole oraz poznają fascynujący i bogaty świat muzyki.

Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu w bloku 1,5 godz. Można dołączyć do grupy w każdym momencie trwania kursu. Informacji na temat terminu zajęć dla poszczególnych grup wiekowych udziela sekretariat. Zapraszamy na zajęcia pokazowe.

ZAJĘCIA POKAZOWE GRATIS!

Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo Państwa dzieci uprzejmie prosimy o telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa w zajęciach pod nr 513-104-883 lub 32 274-85-82